Klienti

Mūsu uzņēmums piedāvā veikt kvalitatīvus celtniecības un remontdarbus. Būvuzņēmumam ir 17 gadu pieredze šajā nozarē, kā pastāvīgam uzņēmumam. Uzņēmuma dibinātāji būvniecības nozarē strādāja daudzus gadu desmitus arī līdz tam.

Mūsu būvuzņēmumu raksturo, tas, ka tā darbinieku kodolu veido pieredzējuši būvnieki, kuri uzņēmumā strādā no tā dibināšanas brīža, vai pievienojušie mūsu kolektīvam vairāk, kā pirms 10 gadiem.

Uzņēmumā strādā dažāda profila profesionāļi ar lielu pieredzi būvdarbu jomā. Atbildība un pārdomāta darbu organizēšana ļauj mums paveikt darbus kvalitatīvi, kā arī sniegt ilglaicīgas garantijas pasūtītājam.

Savā darbā mēs izmantojam pārbaudītus labas kvalitātes materiālus un pielietojam tehnoloģijas, kas ļauj sasniegt augstas kvalitātes rezultātu un pabeigt darbus īsā laikā.

Veicam betonēšanas un mūra darbus, metāla konstrukciju izgatavošanu un montēšanu, apmetuma un krāsošanas darbus, namdara darbus, flīzēšanu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Error::shutdown_handler() in /var/www/vhosts/katleri.lv/httpdocs/fuel/core/bootstrap.php:36 Stack trace: #0 [internal function]: {closure}() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/katleri.lv/httpdocs/fuel/core/bootstrap.php on line 36