Klienti

SIA "Katleri" dibināta 1992.gadā uz agrofirmas "Ādaži" celtniecības pārvaldes iecirkņa bāzes. Pa šo laiku, balstoties iepriekšējā pieredzē un papildinot to ar aizvien jaunu, sasniegti vērā ņemami panākumi vai visās celtniecības remonta un rekonstrukcijas jomās. Esam veikuši gan sabiedrisko, dzīvojamo, ražošanas un speciālo būvju celtniecību un rekonstrukciju, gan arī individuālo dzīvojamo māju izbūvi, visdažādāko dzīvokļu remontu un pārbūvi visā Latvijā. Firmas vadošie speciālisti ir sertificēti būvdarbu vadīšanā , tiltu , dzelzsceļa objektu un hidrobūvju būvniecībā un būvuzraudzībā.

Mūsu lielāko pasūtītāju vidū minami tādi uzņēmumi kā ”LEC”, "Merks", "Skonto Būve", "Re&Re", "Koger Vide", "Latvijas Dzelzceļš", „Latvijas Valsts Ceļi „ un "Latvijas Valsts Meži „, sekmīga sadarbība bijusi gan ar pašvaldības un valsts iestādēm (RTU, „Rīgas pilsētbūvnieks”, Krimuldas pagasts, CSDD, Latvijas Banka), gan ražošanas ("Rīgas piena kombināts", "Limbažu piens", "Akvedukts") u.c. uzņēmumiem.

Patlaban pie mums gan pastāvīgi, gan uz līguma pamata nodarbināti vairāk nekā 60 darbinieki.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Error::shutdown_handler() in /var/www/vhosts/katleri.lv/httpdocs/fuel/core/bootstrap.php:36 Stack trace: #0 [internal function]: {closure}() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/katleri.lv/httpdocs/fuel/core/bootstrap.php on line 36